Frida, Tiina, Henrik, Tilda och Jonas på ActiveS.

Kontakta oss.

Kontakta oss på ActiveS om du vill veta mer om våra produkter
eller om du vill prova våra elevbord i ditt klassrum.

 

Försäljning

Tilda Törnblad
Mobil: +46 72 009 24 29
tilda.tornblad@matting.se

Frida Karlsson
Mobil: +46 704 97 41 99
frida.karlsson@matting.se

Tiina Lahti / Finland
Tel: +46 322 67 08 24
Mobil: +46 70 799 20 47
tiina.lahti@matting.se

Jerker Wiman / Norge
Mobil: +46 706 52 01 09
jerker.wiman@matting.se

 

Återförsäljare

Kinnarps
Tel: +46 8 556 910 00
www.kinnarps.se

Input interiör
Tel: +46 31 799 89 00
www.inputinterior.se

Staples
Tel: +46 33 20 65 75
www.staples.se

Lekolar
Tel: +46 479 199 00
www.lekolar.se

 

Samarbeten / föreläsningar

Hjältebolaget
www.hjaltebolaget.se

Martin Lossman
www.teamkoncept.se

 

Affärsområdeschef

Henrik Botha
Mobil: +46 70 648 17 96
henrik.botha@matting.se

VD

Camilla Elvljung
Mobil: +46 702 14 83 89
camilla.elvljung@matting.se

 

ActiveS – en del av Matting
Box 514, SE – 441 15 Alingsås
Tomasgårdsvägen 19 | SE – 441 39 Alingsås
Tel: +46 322 67 08 01 | Actives@matting.se

 

Prenumerera på vårt nyhetsbrev!

Nyhetsbrevet utkommer 7-10 ggr/år